Kuruluşundan bugüne kadar ülkemizde huzur ve güvenliği sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, Devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen; gücünü Kanunlardan, desteğini de halktan alan Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftasını kutluyorum.
 
Çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiren polisimiz, suçlulara verdiği korku ve caydırıcılıkla vatandaşlarımızın da güvenini kazanmaktadır.
 
            Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin huzur ve güvenliği için görevlerini kahramanca yerine getirirken hayatını kaybeden şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm Polis Teşkilatımızın Polis Haftası’nı bir kez daha kutluyorum.
 
                                                                                                                                                                                                                          Mustafa KOÇ
                                                                                                                                                                                                                      Gürsu Kaymakamı
 
 
 
 
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
Adres: İstiklal Mahallesi Cami Sokak No:3 / 2 
Tel: 0 224 371 10 06 - 371 71 71   Fax:0 224 371 09 00
e-Posta : kym@gursu.gov.tr